Safer Internet Day wedstrijden!
7 februari was het Safer Internet Day 2012, georganiseerd door SID. SID - Safer Internet Day - helpt mensen veilig online te zijn door middel van voorlichtingsprojecten en evenementen.
Wist je dat 87% van kinderen gebruik maakt van internet thuis en dat bijna 40% van kinderen in de leeftijd van 9 tot 16 jaar beweren dat ze zeker meer over internet weten dan hun ouders? Internet is niet meer weg te denken uit onze samenleving, daarom is veilig internetten ook een belangrijk thema!
SID roept kinderen en jongeren over de hele wereld in de leeftijd van 5 tot 19 jaar op om deel te nemen aan de poster- en videowedstrijden. Er zijn drie leeftijdscategorieën voor deze wedstrijden:
-
-9 jaar en jonger;
-
-10 - 14 jaar;
-
-14 jaar en ouder.
Deelnemers van de posterwedstrijd moeten een poster maken met een soort gebruikershandleiding voor veilig internet. Deelnemers van de videowedstrijd moeten een korte videoclip maken over het thema “Connecting Generations”. Op deze website kan je voorbeelden zien van video's en posters.
En natuurlijk zijn er prijzen te winnen bij deze wedstrijd! Zo maak je kans op verschillende games en oudere winnaars maken bovendien kans deel te nemen aan een “online safety” zomerkamp in Roemenië!
Deadline voor inzendingen is 29 februari. Kijk hier voor meer informatie!